Автомобіль для подорожей сім’єю або компанією

Дуже часто хочеться подорожувати не втрьох-вчотирьох, а великою компанією з 6-9 осіб. Це набагато веселіше, але вибрати машину для поїздок буває досить складно. Категорія водійського посвідчення B допускає перевезення 8 пасажирів (крім водія). Тому можна сміливо купити Хюндай Санта Фе на 7 місць або мікроавтобус на 9 місць. Знайти таке авто можна за допомогою сервісу OLX. Тут представлені автомобілі для сімей та компанії друзів.

Визначаємося з типом кузова

Для початку варто вибрати найбільш підхожий тип кузова. Вибирати доводиться між:

  • універсалом;  
  • мінівеном;
  • мікроавтобусом;
  • позашляховиком.

Перший тип зазвичай дозволяє одночасно подорожувати всього 4-5 пасажирам. Для невеликої сім’ї цього цілком достатньо, а от для компанії може не вистачити. Зручніше всього в такому авто 4 людям.

Мінівен більш надійний в цьому питанні. Зазвичай в ньому знаходиться до 7 місць, тому подорожувати компанією набагато веселіше. Часто сидіння обладнані складними столиками, різноманітними кишенями для зберігання предметів. Тому їздити на великі відстані досить зручно. Третій ряд сидінь складається, що дозволяє збільшувати об’єм багажного відділення.

Мікроавтобус дозволяє взяти на борт до 8 пасажирів (крім водія). Всі вони знаходяться в досить комфортних умовах. Водночас транспортом може керувати будь-хто, в кого є посвідчення категорії В.

Позашляховики або кросовери також часто мають до 7 місць. Збільшений об’єм салону забезпечує комфорт всім учасникам поїздки.

Вимоги до транспорту для подорожей

Поїздка на велику відстань – справжнє випробування для кожного. В комфорті повинен знаходитися не лише водій, а й інші пасажири. Для цього сучасні авто обладнані зручними кріслами з можливістю регулювання положення, багатозонним клімат-контролем, мультимедійною системою.

Не менш важливий розмір багажного відділення. Кожен пасажир повинен взяти з собою все необхідне. Розробники авто для подорожей роблять їх досить зручними та ергономічними: все потрібне знаходиться під рукою.